Gezocht: Vrijwillige (hobby) kok

Zorgboerderij De Eekhoeve zoekt een enthousiaste (hobby) kok die voor onze deelnemers op de dagopvang voor senioren een warme maaltijd kan bereiden.
Ben jij een gemotiveerde zelfstandig werkende kok die het leuk vindt om ieder woensdag (van 9.30 tot +/- 12.30 uur) voor ongeveer 24 mensen een gezonde lunch op tafel te toveren dan is dit je kans.
Eigen initiatief wordt erg gewaardeerd en met een grote moestuin tot je beschikking zijn de mogelijkheden eindeloos. Omdat de deelnemers graag een handje helpen is het fijn als je affiniteit hebt met ouderen en de Nederlandse taal goed beheerst. Verder is een hygiënische werkwijze en een positieve instelling erg belangrijk.
Werken als vrijwilliger op De Eekhoeve doe je natuurlijk voor de ander maar ook een beetje voor jezelf want het levert je de leukste contacten en verbinding op. Daarnaast is het een zinvolle besteding van je vrije tijd en ontvang je waardering en vaak de nodige complimenten van de deelnemers. Heb je interesse of wil je hier meer over weten, stuur een mail naar vrijwilligers@eekhoeve.nl
Meer nieuws van De Eekhoeve
Boeren ZEN-satie
Op het platteland kom je tot rust. Je voelt er de ruimte en ruikt de…
Lees meerHoe lokaal wil je ’t hebben…?
We gaan in Nederland steeds bewuster om met ons eten. Voedselverspilling is uit en de…
Lees meerWist je dat…
je bij Kees & Sien ook je eigen feestje kunt vieren? Een verjaardag, kerstborrel of…
Lees meer